Bez ohľadu na to, koľko máte rokov, tento portál je pre Vás. táto stránka healthnbeauty.sk je miestom, kde ženy píšu pre ženy. Typicky ženský uhol pohľadu, konkrétne informácie o mnohých zaujímavých témach, novinky z mnohých odborov.
Pripravujeme pre Vás články venované konkrétnej vekovej skupine, najmä
v oblasti Health&Beauty. Každá žena nájde niečo pre seba, bez ohľadu na to, aké otázky ju trápia, alebo aké problémy jej nedajú zaspať. Diskutujeme o témach, ktoré by mohli zaujímať ženy také ako my. Niekedy jednoducho, zábavne, niekedy smrteľne vážne, vždy vecne, po dôkladnej znalosti témy – či už osobne alebo po porade s odborníkmi. Healthnbeauty.sk neuteká tiež od každodenných problémov, volieb a porážok, ktoré sa dá ľahšie zvládnuť, vediac, že väčšia časť z toho, čo sa nám prihodí, je aj skúsenosťou iných žien. Prajeme Vám príjemné čítanie

Healthnbeauty.sk patrí do mediálnej skupiny riadenej reklamnou agentúrou Adinspire sp. z o. o.. Spoločnosť nezodpovedá za obsah uverejnený na stránkach. Materiály na stránke pochádzajú od externých autorov. Informácie o produktoch uvedené na webovej stránke pochádzajú od výrobcov a pridružených sietí zodpovedných za ich výrobu a distribúciu. Stránka je informatívna a má charakter obrazového sprievodcu.

Šéfredaktorkou webovej stránky je Jarmila Svobodová, priaznivkyňa písania, cestovania a zdravého štýlu života.

Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.

 

    Odkedy si pamätám, bolo varenie mojou vášňou, rovnako ako tvorenie nových kuchárskych receptov a šport. Preto som sa rozhodla dokončiť dietetiku a telesnú výchovu. Žijem a pracujem v Bratislave. Neustále rozširujem svoje vedomosti, zúčastňujem sa kurzov a školení v oblasti výživy a kozmetológie. Opakujem všetkým svojim pacientom, že spôsob, ako si udržať štíhlu postavu, je spojenie zdravej výživy s pravidelným cvičením, vhodnou suplementáciou a konzistenciou. Vo voľnom čase rada píšem, preto sa snažím nakaziť ľudí získanými znalosťami aj v mnohých internetových publikáciách.

    Cookies používame na webových stránkach

    Potvrďte, že súhlasíte s našimi pravidlami ochrany osobných údajov. Zásady ochrany osobných údajov