Najlepšie kondicionéry a sérum na riasy. Účinné sérum na rast rias – poradie výrobkov

Najlepšie kondicionéry a sérum na riasy. Účinné sérum na rast rias – poradie výrobkov

S pomocou správne vybraných kozmetických prípravkov pre starostlivosť o riasy ich môžete nielen zosilniť a predĺžiť, ale aj zlepšiť ich celkový stav. Kondicionéry a sérum na riasy majú také zloženie, aby boli bezpečné pre citlivé oči a dodali im zároveň veľkolepý efekt. Aký bude najlepšie sérum na riasy? Akú značku vybrať: Nanolash, Eveline alebo Revitalash? V tomto článku predstavujem niekoľko tipov.

Rasová séra sú dnes veľmi populárne a ženy si už bez týchto prípravkov prakticky nedokážu predstaviť každodennú starostlivosť. Niet divu, vďaka nim môžete riasy vyživovať, posilňovať, predlžovať a dokonca zabudnúť o ich maľovaní. Len pozor: Kľúčom k dosiahnutiu sľúbených efektov je systematika, takže nemožno očakávať, že po troch použitiach budú riasy vyzerať ako z reklamy. V tomto článku sa zameriam na populárne značky a zároveň opíšem, čo to je sérum na riasy a na čo sa zamerať pri výbere týchto kozmetických prípravkov.

Kondicionér a sérum na riasy

Pre začiatok je dobré vedieť, čím sa od seba tieto dva druhy prípravkov líšia. Naozaj zjednodušene povedané, sérum má vyššiu koncentráciu aktívnych zložiek než sérum na riasy, vďaka čomu prináša vyššiu intenzitu starostlivosti. Úlohou tohto produktu je silná výživa, ktorá prenikádo hlbších častí kože – uľahčuje to ľahká a vodnatá konzistencia. Toto rozlíšenie platí pre tradičné prípravky a niet o tom pochýb, že séra a kondicionéry sú považované za samostatné skupiny výrobkov.

sérum na riasy

Pokiaľ ide o riasy, je to jednoduchšie, pretože každé sérum je kondicionérom. Jednoducho. Až do nedávnej doby bol ako sérum do rias nazývaný len kondicionér s kefkou, ktorý bol aplikovaný tesne pozdĺž rias, aby sa dostal do cibuliek a zosilnil riasy zvnútra. V súčasnej dobe sa používa častejšie termín kondicionéry na riasy, pretože to lepšie odráža pôsobenie výrobku. Ak to zhrnieme, oba pojmy v kontexte rias sú používané zameniteľne a znamenajú rovnaký výrobok s rovnakými vlastnosťami, zaisťujúci rovnaký efekt.

Najlepšie sérum na riasy … čiže aké?

Pri výbere kozmetiky sa často riadime sľubmi výrobcu a dúfame, že bude mať rýchly efekt. A v skutočnosti dôležitejšie je zloženie prípravku a značka. Tu mám troch favoritov, a konkrétne Nanolash, Eveline a RevitaLash. Ale poporiadku.

Sérum na riasy má primárne stimulovať riasy k prirodzenému rastu a zmierniť ich vypadávanie, a navyše, má im dodávať krásny lesk. Niektoré sú tiež dobré ako podklad pod riasenku. Obvykle sú prvé účinky viditeľné po 3-4 týždňoch, pri používaní dvakrát denne (ráno a večer). Kondicionéry na riasy sú zvyčajne k dispozícii v dvoch formách, a to s kefkou aplikovanou na riasy alebo tenkým štetcom, ktorým by mala byť maľovaná línia pozdĺž rias.

V zložení stojí za to hľadať prírodné ingrediencie. Napríklad, RevitaLash Advanced obsahuje antioxidačné výťažky ženšenu, zeleného čaju, sabal minor alebo pšenicu.

Dobré sérum na riasy by mal obsahovať ricínový olej, keratín, provitamín B5 a vitamín E. Môžete sa tiež stretnúť s takou zložkou ako je Bimatoprost, ktorá je celkom kontroverznou vzhľadom k nežiaducim vedľajším účinkom (napr. možnosť stmavnutia kože okolo očí, dlhodobé začervenanie spojoviek alebo zvýšený vnútroočný tlak), ale vykazuje neobvyklé vlastnosti, pretože spôsobuje veľmi intenzívny rast rias. Uistite sa tiež, že bol výrobok dermatologicky a oftalmologicky testovaný.

Ktoré sérum na riasy teda vybrať: Nanolash, Eveline alebo RevitaLash?

Na trhu sú poprednými značkami, ktoré patria medzi známe sérum na riasy také značky ako RevitaLash, Eveline a Nanolash. V skutočnosti je ťažké určiť, ktoré produkty fungujú najlepšie, pretože všetko závisí od stavu rias a individuálnych potrieb.

Eveline je poľská značka ponúkajúca séra na riasy 3 v 1 a dokonca 8 v 1, ktoré majú okrem iného veľmi dobré recenzie. Ich kondicionéry sú vhodné ako podklad pod riasenku – zvýrazňujú jej pôsobenie a predlžujú jej trvanlivosť. Značka vďačí za svoju popularitu nielen relatívne rýchlym účinkom, ale predovšetkým cene – sérum na riasy stojí asi 5€.

Nanolash sa často objavuje na prvých miestach v rebríčkoch. Odporúča sa dámam s riasami predĺženými metódou 1: 1, ktoré vyžadujú jemnú starostlivosť. Tu sérum funguje dokonale: aj jeho jemné prísady sú veľmi účinné, čo znamená, že urýchľuje prirodzený rast rias a výrazne je posilňuje. Súčasne však nie sú tieto prípravky najlacnejšie, pretože sérum na riasy stojí asi 20€.

Ďalšou prémiovou značkou je RevitaLash, ktorá je známa svojou krásnou históriou. Konkrétne to bol darček od doktora Michaela Brinkenhoffa pre svoju chorú na rakovinu ženu Gayle, ktorá stratila riasy v dôsledku chemoterapie. Vystačilo 5 týždňov na regeneráciu rias a dnes je prípravok často doporučovaný k obnove rias po ochoreniach, aj keď obsahuje spomínaný Bimatoprost, presnejšie jeho derivát – Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamid.

Prečo stojí za to používať sérum na rast rias?

Životnosť rias je asi 3-6 mesiacov, po tejto dobe riasy vypadávajú. Fáza rastu pripadá na prvých 30 dní, po nej nasleduje stacionárna fáza, počas ktorej sa riasy prirodzene predlžujú. Úlohou sérum na rast rias je predĺžiť tieto fázy vplyvom takých zložiek, ako je kyselina hyaluronová, rastlinné extrakty alebo pantenol, ktoré majú zosilňujúce, zhusťovacie a predlžovacie vlastnosti.

Čo je však najdôležitejšie vedieť, že sérum a kondicionér na riasy môžu používať aj tie osoby, ktoré majú dlhé riasy, ale tenké, a práve tieto výrobky ich spevňujú a zosilňujú. Dobrý sérum na rast rias používaný trpezlivo a systematicky urobí lemovanie očí nápadné a utvorí efekt zvodnej a hustej záclony rias na viečku.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

pl fr it es pt cs de hu

Podobné výrobky
Vitamíny Na Vlasy: tabletky na rast vlasov - sampon proti vypadavaniu vlasov
Tablety Na Akne: Nejlepší krém: Účinné lieky na akné a pupienky
Mast Na Klby: Najlepšie lieky bez predpisu. Tabletky, vitamíny, krémy na bolesti kĺbov
Prípravky Na Mykózu Nechtov: Lieky e tabletky na mykozu bez predpisu
Krém Na Kŕčové žily: Účinné lieky a najlepší masť. Hodnotenie produktu

Ako píšeme recenzie produktov?

Aby boli naše Recenzie čo najužitočnejšie, najskôr skontrolujeme všetky informácie o recenzovanom produkte, ktoré výrobca predstavuje. Vieme, že každý inzeruje a odporúča svoje výrobky bez ohľadu na ich nedostatky.

Najdôležitejšou etapou tvorby prehľadu je test. Každý výrobok testujeme minimálne 2 mesiace. V súčasnosti ho používame ako bežných spotrebiteľov na testovanie jeho účinnosti.
Aby sme boli autoritatívni, nezastavujeme sa na vlastnej skúsenosti – zhromažďujeme recenzie od iných používateľov toho istého produktu, aby sme sa mohli naučiť rôzne uhly pohľadu. To nám pomôže určiť, kto presne by mal produkt odporučiť a kto nemusí.

Vieme tiež, že niektorí spotrebitelia budú hľadať iné podobné výrobky z kategórie, o ktorú majú záujem, a preto ich vždy posudzujeme. Čitatelia tak majú možnosť vidieť alternatívne návrhy.