Whitify System: Skutočne účinné bielenie zubov alebo len ďalší marketingový trik?

Whitify System: Skutočne účinné bielenie zubov alebo len ďalší marketingový trik?

Biele zuby je snom mnohých ľudí. Biely úsmev vyzerá veľmi atraktívne, ale nie všetky z nich boli udelené s nádychom zuby, samozrejme. Stáva sa aj, že smalt začína žltnú a povrch nevzhľadné škvrny.

Spôsobuje tmavé škvrny na zuboch

Vplyv na farbu zubov môže mať rôzne príčiny, vzťahujúce sa na gény, a čo strava sme. Väčšina škodlivých pre úsmevy:

 • čierny čaj
 • káva
 • červené víno
 • coca-cola,
 • čierne bobule,
 • grapefruit
 • granáty.

Ako často spôsobiť škvrny na zuboch sú lieky a zlá hygiena. Keď zuby nie sú kartáčovaný po každom jedle, najmenej však dvakrát denne, hromadia plaku, a po chvíli, keď sa kameň. Vyhnúť sa tejto situácii, uistite sa, že aby sada na bielenie zubov Whitify System. Jeho konkrétne kroky, ktoré si popíšeme nižšie.

Súprava na bielenie zubov Whitify System – účinky, skusenosti, ako pouzivat?

zľava na oficiálnej webovej stránke:

Whitify System


Whitify System – je moderný prístroj s malým LED lampa, ktorá umožňuje bielenie zubov v pohodlí domova. Set je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, odolný voči rozbitiu. Špecialisti vyvinuli špeciálny vzorec gélu, ktorá je účinná a bezpečná pre užívateľa. Je zložené z rastlinných extraktov, ktoré podporujú zdravie ústnej dutiny. Nastavte položku Whitify System je určená pre ľudí, ktorí ocenia biele zuby, ale tiež nepáči, návštevy zubára office. Sledovať technických inovácií a vedieť, ako používať nahromadený vedomosti.

Že obsahuje súbor Whitify System?

 • bieliaci gél,
 • flexibilný pásik
 • LED žiarovka pre rýchlejšie účinky
 • rúry s gél bielenie,
 • stencil odtiene zuby,
 • v návode.

Whitify System – ako využiť?

Ak chcete plne využiť potenciál domáce bielenie zubov pomocou súbor Whitify System odporúčame jeho pravidelné používanie po dobu šiestich po sebe nasledujúcich dní. Jednotný postup trvá asi 30 minút.

 • 1. Čistíte zuby a vypláchnuť ústa.
 • 2. Pripojte lampu a pásik na zuby. Miesto malé množstvo (cca. 1/4 striekačky) bieliaci gél v podložku. Umiestnite ho tak, že to potiahnuté Vaše zuby, ale nie ďasná.
 • 3. Umiestnite kryt na zuby a zapnite lampu. Ak gél prichádza do kontaktu s ďasná, utrite ju v týchto miestach.
 • 4. Udržať pad v ústach, trvanie relácie (15 minút). Počas tejto doby, môžete robiť čo sa vám páči: práca, pozerať sa na TELEVÍZIU, pracovať na počítači.
 • 5. Odstráňte kryt, vypláchnite ústa odpojte lampa od podložky. Dôkladne opláchnite spp.

Po zákroku sa odporúča dôkladne čistiť zuby s zubná pasta, ktorá sa bude čistiť ústnu dutinu od zvyškov výrobku bielenie.

Whitify System

Whitify System – kontraindikácie

 • prítomnosť čipky, zubné,
 • prítomnosť trvalého ortodontická zátvorkách (traky) na zuby.

Whitify System Prísady. Čo obsahuje?

Whitify System obsahuje len prírodné látky s bieliace vlastnosti. Droga má aj rastlinné extrakty, ktoré podporuje zdravie ústnej dutiny. Gél Whitify System posilňuje štít proti baktériám, upokojuje pokožku a osviežuje dych. Okrem toho, drog nie je príčinou zubného citlivosť. Úplný zoznam zložiek, nájdete na oficiálnych stránkach výrobcu.

Súprava na bielenie zubov Whitify System recenzie forum, skusenosti. Čo hovoria používatelia?

Dobrým zdrojom poznatkov o Whitify System sú recenzie uverejňované na portáloch so zavedenou povesťou.

Náš názor na Whitify System sme založili na širokej škále zdrojov, od výrobcu po používateľov a testerov.
Ľudia, ktorí neradi nakupujú v tme, sa môžu pozrieť na názory používateľov, ktorí produkt sami otestovali a môžu o ňom povedať niečo viac.

Súprava na bielenie zubov Whitify System cena, predaj, kde kúpiť?

Kúpiť Whitify System je jednoduchý a rýchly postup. Stačí ísť na oficiálnej stránke výrobcu a objednávku. Pozemok je veľmi rýchlo sa implementuje, tak, že balíček bude spadať do našich rúk rýchlym tempom. Nezabudnite, že z iných zdrojov, než oficiálny portál výrobcu, nie je zárukou pravosti výrobku.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

pl cs de es fr hu it en

Podobné výrobky
Goldrevive - jedinečný krém na omladenie pleti
Viac o Collagenico Aké má recenzie
Všetko o Smooskin. Prečítajte si náš článok a názory
Carattia Cream. Naozaj pomáha? Názory ľudí
Hemply Hair Fall Prevention Lotion. Naozaj pomáha? Názory ľudí
Oplatí sa kúpiť Colagella Pure? Naše názory na produkt

Ako píšeme recenzie produktov?

Aby boli naše Recenzie čo najužitočnejšie, najskôr skontrolujeme všetky informácie o recenzovanom produkte, ktoré výrobca predstavuje. Vieme, že každý inzeruje a odporúča svoje výrobky bez ohľadu na ich nedostatky.

Najdôležitejšou etapou tvorby prehľadu je test. Každý výrobok testujeme minimálne 2 mesiace. V súčasnosti ho používame ako bežných spotrebiteľov na testovanie jeho účinnosti.
Aby sme boli autoritatívni, nezastavujeme sa na vlastnej skúsenosti – zhromažďujeme recenzie od iných používateľov toho istého produktu, aby sme sa mohli naučiť rôzne uhly pohľadu. To nám pomôže určiť, kto presne by mal produkt odporučiť a kto nemusí.

Vieme tiež, že niektorí spotrebitelia budú hľadať iné podobné výrobky z kategórie, o ktorú majú záujem, a preto ich vždy posudzujeme. Čitatelia tak majú možnosť vidieť alternatívne návrhy.